dieta reklama internet zabawa hobby dzieci          dieta reklama internet zabawa hobby dzieci

wtorek, 1 maja 2012

Profesjonalne ozdoby do paznokci

Masz dość swoich paznokci?
Chcesz aby wyróżniały się one na tle wszystkich innych? 

Może warto oprócz zwykłego lakieru zainwestować w ozdoby do paznokci?


Sam elegancki i ciekawy wygląd dłoni nie zależy wyłącznie od pomalowania ich odpowiednim lakierem do paznokci. Dlatego też, zgodnie z tym co radzą fachowcy, warto jest pomyśleć o innych sposobach na to by nasze dłonie faktycznie prezentowały w intrygujący sposób.

Taką możliwość dają akcesoria do paznokci. Tego typu ozdoby można znaleźć w praktycznie każdym sklepie kosmetycznym. Wielka popularność ozdób do paznokci sprawiła również, że wielu przedsiębiorców zdecydowało się na otworzenie sklepów online czy też niewielkich saloników z artykułami  pielęgnacyjnymi dla dłoni. Możemy takie akcesoria zakupić sami i ozdobić paznokcie na własną rękę. Możemy również skorzystać z usług profesjonalnej manicurzystki.

Kiedy już zdecydujemy się na dodatkowe ozdobienie paznokcie, kolejnym krokiem jest rozważenie jakie ozdoby na paznokcie faktycznie będą spełniały oczekiwania co do efektu stylistycznego i estetycznego. Obecnie na rynku dostępnych jest przynajmniej kilkanaście rodzajów ozdób którymi można wzbogacać nie tylko paznokcie ale i skórę dłoni.


Naklejki na paznokcie


Najprostsze i też najłatwiej dostępne akcesoria do paznokci to klasyczne naklejki które praktycznie kupić można w każdym kiosku. Nadają się do każdego rodzaju lakieru. Naklejki nanosi się na powierzchnię paznokcia i po pewnym przytwierdzeniu pokrywa warstwą  utwardzacza co zwiększa trwałość samego wzoru.


Ozdoby do wtopienia w lakier


Poza wspomnianymi naklejkami ozdoby na paznokcie jakie można kupić w dobrych sklepach to, suszone kwiatki, pajęczynki, brokaty a nawet kolczyki szablony i koronki. Wszystkie takie ozdoby za wyjątkiem kolczyków są naklejane i mogą być aplikowane samodzielnie. Kolczyki z racji konieczności przewiercenia końcówki paznokcia powinny być zakładane przez stylistki.
 Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter !
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz